Back

Horror

Sortuj:
Pokaż:
Wyświetl:
  • Pewien muzyk jazzowy odkrywa zwłoki dziewczyny. Okazuje się że jest to ta sama dziewczyna którą widział na pewnym przyjęciu kilka tygodni temu, gdzie grał. Dziewczyna została zabita przez trzech napastników, podczas erotycznego party. Dziewczyna w niezwykły sposób wraca z zaświatów by dokonać krwawej zemsty na zabójcach.
  • Pokonany przez siostry Michelle i Becky wampir Radu zostaje uratowany przez swą matkę. Cudem ocalony, postanawia zdobyć serce Michelle, w której wcześniej się zakochał...
  • Doświadczona publicystka zamierza napisać kolejną książkę o seryjnym zabójcy. W międzyczasie człowiek, który został bohaterem książki ucieka ze szpitala i ukrywa się w małej wiosce. Reporterka rozpoczyna pościg za zbiegiem, który przeistacza się w surrealistyczny horror.
  • Studentka uczelni wyższej jest bezradna gdy wszystkie jej przyjaciółki zostają zamordowane przez tajemniczego mężczyznę władającego tasakiem do mięsa. W tym samym czasie gorliwy policjant rozpoczyna śledztwo, aby powstrzymać krwawego rzeźnika przed zabijaniem piersiatych dziewcząt. Z czasem policjant zaczyna podejrzewać, że te morderstwa nie są przypadkowe.